Oferta

Innowacyjne rozwiązania

Nasze modele

Factory

Factory V2

ITKioski to nowa marka produktów multimedialnych tworzonych przez naszą firmę. Pomysł powstał by wyposażyć naszych klientów w produkty wspomagające codzienną pracę. Terminale multimedialne popularnie nazywane infokioskami wykonywane są na specjalne zamówienie i dostosowywane do potrzeb klienta. Proces projektowania i produkcji odbywa się przy współpracy z firmami z branży metalowej. Ich doświadczenie w konstrukcjach stalowych w połączeniu z naszym informatycznym stwarza prawie nieograniczone możliwości co do wyglądu i konfiguracji terminali. Jesteśmy kreatywni a zarazem otwarci na indywidualne oczekiwania naszych Klientów, w zakresie oprogramowania i design urządzenia. Dzięki temu proponujemy Państwu nowoczesne i innowacyjne produkty.

Miejsca, w których ITKioski sprawdzają się najlepiej to przede wszystkim ośrodki użyteczności publicznej, w których zarówno potrzeba aktualnych i rzetelnych informacji, jak i natężenie ruchu są bardzo duże. Aktualnie infokioski świetnie zdają egzamin w centrach handlowo-rozrywkowych, transporcie publicznym, obiektach hotelowych i gastronomicznych, szpitalach i sanatoriach, instytucjach kultury (muzea, kina, teatry, biblioteki), szkołach i uczelniach, samorządowych centrach informacji i promocji, czy urzędach i instytucjach państwowych a także w fabrykach wspomagając procesy produkcyjno-logistyczne.
Co nas wyróżnia:

niska cena
wysoka jakość
bogata konfiguracja
indywidualne podejście

Model FACTORY został zaprojektowany i wykonany dla włoskiego koncernu produkującego plastikowe elementy z tworzyw sztucznych dla AGD i motoryzacji. Główny cel jaki towarzyszył fazie projektowej to solidna konstrukcja i funkcjonalność. ITKioski te są wykorzystywane w fabryce w procesie produkcji dlatego też zostały wyposażone w solidną samonośną konstrukcję stalową oraz lakier proszkowy. Monitor dotykowy 19" w technologii SAW, trzy rdzeniowy procesor, 4GB pamięci operacyjnej oraz dysk SSD zapewnia szybkość i stabilność działania. Dodatkowa FACTORY został doposażony w szybką drukarkę laserową zamontowaną w funkcjonalnej wnęce z wysuwaną półką zamykaną na klucz lub w wersji V2 z zamykanymi na klucz dzwiczkami.

scroll down