logo
Polish English

Opieka Informatyczna

baner opieka it

Stała opieka serwisowa (Outsourcing IT)

Stała opieka serwisowa jest rozwiązaniem przeznaczonym głównie dla firm i instytucji. Polega na przejęciu odpowiedzialności za poprawne i bezawaryjne działanie infrastruktury informatycznej przez nasz zespół. Firmy które korzystają z tego typu rozwiązań nie muszą martwić się o działanie infrastruktury IT a co za tym idzie mogą swą uwagę skupić na celach biznesowych w firmie. Płatność ustalona jest indywidualnie na stałym poziomie w formie abonamentu miesięcznego. W większości przypadków serwis sprzętu odbywa się w siedzibie firmy klienta. Gdy usunięcie usterki staje się jednak czasochłonne zadbamy o sprzęt zastępczy na czas awarii. Dojazd do siedziby klienta jest zawsze gratis.

 

Nasze działanie sprowadza się do:

zespol it

  • Okresowych konserwacji/aktualizacji
  • Stałego monitorowania urządzeń sieciowych i serwerów
  • Okresowego audyt oprogramowania
  • Najkrótszego czasu reakcji na zgłoszenie awarii

Doraźna opieka serwisowa:

Obejmujący usługi w trybie nagłej potrzeby. Serwis taki jest jednorazowy i płatność ustalona jest za jednostki godzinowe, lub też za rodzaj wykonanej pracy. Ten typ oferty serwisowej kierowany jest szczególnie do klientów indywidualnych jak i mikro firm gdzie nie jest potrzebna stała opieka na sprzętem informatycznym. W większości przypadków serwis sprzętu odbywa się w siedzibie firmy klienta. W nielicznych przypadkach gdy zaistnieje potrzeba użycia specjalistycznego sprzętu,będzie wykonywany w naszej siedzibie w Oławie.Czas reakcji oraz cena ustalana jest indywidualnie i zawsze dopasowana do potrzeb/budżetu klienta. Dojazd do miejsca zgłoszenia usterki/awarii w obrębie do 30km od Oławy jest gratis. Powyżej tej odległości cena dojazdu ustalana jest na poziomie indywidualnym.

Audyty:

Przed rozpoczęciem współpracy przeprowadzany jest audyt posiadanego przez daną firmę sprzętu informatycznego. Na tej podstawie opracowywany jest plan prac, które powinny być zrealizowane w pierwszej kolejności i pozwala na zaprezentowanie kolejnych etapów modernizacji sprzętu i oprogramowania oraz pozwala na dokładną wycenę pakietu.

ZAUFAŁO NAM JUŻ KILKADZIESIĄT FIRM - ZAUFAJ I TY ! Rekomendacje

NA WSZYSTKIE NASZE USŁUGI DAJEMY PEŁNĄ GWARANCJĘ !