logo
Polish English

Historia firmy

 

Firma ITFirm powstała w 2007 roku.

 

Jest młodą prężnie działającą firmą informatyczną działającą głównie na rynku Dolnośląskim. Zadaniem ITFirm jest realizacja projektów informatycznych przedsiębiorstw i klientów indywidualnych poprzez outsourcing technologii informatycznych. Naszym celem jest dostarczenie Klientowi kompletnych rozwiązań dla maksymalizacji celów biznesowych poprzez usługi w zakresie doradztwa, integracji systemów i zarządzania infrastrukturą informatyczną. Wieloletnie doświadczenie w branży IT gwarantuje najwyższy poziom usług. Jesteśmy gotowi przejąć odpowiedzialność za całość rozwiązań IT Klienta, zarówno w dziedzinie oprogramowania, jak też sprzętu i sieci teleinformatycznej.


Posiadamy bogatą wiedzę na temat konstrukcji lokalnych jak i rozległych sieci komputerowych. Jesteśmy w stanie

wziąć cała odpowiedzialność za komunikację przedsiębiorstwa wewnątrz oraz sprawić aby kontakt ze światem był dynamiczny, odgrywał ważną rolę na drodze rozwoju, aby dane były bezpieczne i zawsze trafiały do celu. Kładziemy szczególny nacisk na wydajność optymalizując urządzenia, wykorzystując najnowsze panujące standardy.

 

Oferujemy stałą jak i doraźną opiekę nad infrastrukturą IT w firmie naszego klienta.

  • Atrakcyjne ceny,
  • Najkrótszy czas reakcji na zgłoszenie,
  • Brak opłat dojazdowych
jest tym co wyróżnia nas z pośród konkurencji.

 

Specjalizujemy się także w zabezpieczeniu obiektów naszych klientów. Oferujemy montaż monitoringu przemysłowego CCTV korzystając z najnowszych rozwiązań technologicznych dostępnych na rynku. Projektujemy i dobieramy sprzęt do potrzeb oraz budżetu klienta. Wykonujemy także instalacje Systemów sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN) oraz instalacje multimedialne (telewizja cyfrowa, kino domowe, nagłośnienie radiowęzłowe itp).
 
Nasz zespół nie boi się wyzwań i jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów prawie wszystkie zadania związane z szeroko pojętą infrastrukturą informatyczno-telekomunikacyjną.
 
Współpracujemy z największymi hurtowniami i producentami sprzętu elektronicznego dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować niskie ceny oraz liczny asortyment. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową we własnym sklepie internetowym www.sklep.itfirm.pl
 
Dostarczamy naszym klientom w atrakcyjnych cenach kompatybilne materiały eksploatacyjne do urządzeń drukujących znanych producentów: "TB Print", "Incore", "UNI-1", "Pryzmat", "Lambda" itp.
 
Mając nadzieję na przyszłą współpracę z Państwem zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz promocjami.
 

Zaufało nam już wiele firm - zaufaj i TY

baner itfirm